Moje podróże po literaturze
Blog > Komentarze do wpisu

Bring up the bodies / Na szafocie

Znacie? Znamy! To posłuchajcie… Każdy przynajmniej mniej więcej zna dzieje Henryka VIII i jego żon. A mimo to czytelnicy nadal chcą o nich czytać, co powoduje, że pisarze z niezmienionym zapałem piszą następne książki opowiadające po raz kolejny tę samą historię. Wśród tych pisarzy jest Hillary Mantel, której wychodzi to wyjątkowo dobrze

http://kacikksiazki.blogspot.com/2013/03/bring-up-bodies-na-szafocie.html 

piątek, 15 marca 2013, kot_kreskowy84

Polecane wpisy

Komentarze
2013/03/18 21:33:15
Czy mógłbym prosić o kontakt mailowy?
Pozdrawiam
grzegorz.lindenberg@czytanieszkodzi.pl
-
Gość: Małgosia, *.ip.netia.com.pl
2013/03/20 20:31:45
Mam ogromną prośbę! Znalazłam tutaj recenzję książki pt. "Powrót nauczyciela tańca" i bardzo zależy mi na tym, aby dowiedzieć się za co pomszczony został zabity Herbert. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ potrzebne mi to będzie do pracy maturalnej, a czas bardzo nagli. Mogę prosić o odpowiedź na maila gosdet@vp.pl , z góry dziękuję i czekam na odpowiedź, o ile to możliwe ;)
-
Gość: Pchła, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/04/16 20:26:18
Cześć!
Wiem jak odbierane są takie wiadomości, bo sama piszę bloga, ale mimo wszystko spróbuję. Wiesz dlaczego? Bo chcę pomóc koleżance. Niesamowicie utalentowana bloggerka wydała książkę, ale w naszym kraju nie wspiera się debiutantów. Książka ma same pozytywne recenzje, więc na pewno spodoba się ludziom, jeśli ją przeczytają. Może i Ty się skusisz?
Chociaż sprawdź: www.o-k.xn.pl
Dodatki na bloga